bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

OSIĄGNIĘCIA Szkoy Podstawowej

2014/15

  1. I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie…” – Filip Korgól kl. 1b (nauczyciel p. W. Kępska)
  2. II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie…” - Klaudia Klub kl. 1a (nauczyciel p. E. Ruta)
  3. III miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie…” – Martyna Tkacz, Natalia Grzywna kl. 1a (nauczyciel p. E. Ruta)
  4. Wyrożnienie w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie…” – Alan Borowiec kl. 1a (nauczyciel p. E. Ruta)
  5. Wyrożnienie w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie…” – Julia Nowakowska kl. 1b (nauczyciel p. W. Kępska)
  6. Wyrożnienie w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie…” – Julia Pluta kl. 1b (nauczyciel p. W. Kępska)
  7. I miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematycznym „Geniusz” – Filip Lorin – p. I. Smarzyńska
  8. I miejsce w Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Julia Kowalczyk kl. 4 (nauczyciel p. A. Walicka)
  9. II miejsce w III Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży w Lelowie – Małgorzata Saternus kl. 4 (p. A. Walicka)
  10. II miejsce w kategorii soliści w Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży w Lelowie – Mia Kiczor kl. 1b (nauczyciel p. E. Ruta)
  11. II miejsce w XX Diecezjalnym Konkursie Biblijnym – Weronika Kabała (nauczyciel s. Teresa Tomczak)
  12. III miejsce w XX Diecezjalnym Konkursie Biblijnym – Oliwia Lubieniecka (nauczyciel s. Teresa Tomczak)
  13. III miejsce w XXVII Regionalnym Konkursie Recytatorskim – Mia Kiczor (nauczyciel p. E. Ruta)
  14. IV miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematycznym „Geniusz” – Piotr Cipior (nauczyciel p. I. Smarzyńska)
  15. Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Jakub Michalski (nauczyciel p. E. Ruta)
  16. Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Zuzanna Kopek (nauczyciel p.W. Kępska)
  17. Wyróżnienie w Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży w Lelowie – Mia Kiczor kl. 1b (nauczyciel p. E. Ruta)
  18. Wyróżnienie w Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży w Lelowie – Zespół taneczny i instrumentalny (nauczyciel p. E. Ruta, p. W. Kępska)

2013/14

  1. III miejsce - Wojewódzki Konkurs Piosenki „Przeboje są wśród nas” -Kowalczyk J.; wyróżnienie- Małgorzata Saternus
  2. 2. III miejsce - II Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży w Lelowie – Miłosz Domoradzki, Katarzyna Surlej, zespół taneczny
  3. 3. I miejsce - II Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży w Lelowie – Jakub Połcik, Małgorzata Saternus, zespół „Wesołe nutki”.

2012/13

  1. III miejsce - Konkurs Ogólnopolski o J. Piłsudskim (plastyczno – literacki) – Krzysztof Sokoliński.
  2. 2. III miejsce -Wojewódzki Konkurs Piosenki „Przeboje są wśród nas” – Matylda
  3. 3. Lorin.
  4. Wyróżnienie (cała klasa) -Powiatowy Przegląd Młodzieżowych i Dziecięcych Zespołów Artystycznych „Złota Lilia” 2012.
  5. 5. Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim „”Noc cudów...” K. Wójcik, L. Jamróz, K. Smaga, M. Tabor. M. Jędras, K. Kowalczyk.
  6. II miejsce -Gminny Konkurs Plastyczny o Józefie Piłsudskim – Julia Ciszewska.
  7. 7. III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Zapraszamy do Koniecpola”- Julia Szymańska.
  8. III miejsce w Powiatowym Turnieju piłki nożnej chłopców
  1. I miejsce - Gminny Konkurs Recytatorski - Małgorzata Saternus
  2. I miejsce –I Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży Lelów- zespół taneczny, zespół wokalno – instrumentalny Wesołe nutki

2011/12

  1. Finalista Wojewódzki ego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii- Igor Jelonek.
  2. I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach w Piłce Nożnej Chłopców.
  3. 3. I i II miejsce: IX Koniecpolski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI- Igor Jelonek, Kamil Rak.
  4. III miejsce - Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej dziewcząt.
  5. III miejsce -Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej chłopców.
  6. III miejsce -Igrzyska Młodzieży Szkolnej SP w Piłce Nożnej chłopców- zawody rejonowe.
  7. I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Małgorzata Saternus
  8. I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach w Piłce Nożnej Chłopców.
  9. I miejsce w Spartakiadzie Miasta i Gminy Koniecpol.
  10. III miejsce w piłce ręcznej na szczeblu powiatu.
  11. III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej na szczeblu rejonu.
  12. III miejsce w Turnieju piłki nożnej chłopców szkół podstawowych o puchar starosty Przyrowa.

2010/11

  1. III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie poświęconym J. Piłsudskiemu.
  2. I miejsce w Powiatowej Piłce Ręcznej Dziewcząt.

2009/10

  1. III miejsce – ogólnopolski konkurs plastyczny na plakat,
  2. III miejsce – powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców,
  3. II miejsce – powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców.



Opublikował: Artur Wieczorek
Publikacja dnia: 25.01.2016
Podpisał: Jolanta Fyda
Dokument z dnia: 25.01.2016
Dokument oglądany razy: 1 125