bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Osiągnięcia: Gimnazjum


Rok szkolny 2014/15

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki – Igor Jelonek (nauczyciel p. M. Gołębiowska)
  2. I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Od złota do euro” - Agnieszka Milewska, Marta Fyda, Patrycja Machnik, Sebastian Machera (nauczyciel – p. E. Bukowska)
  3. II miejsce w IX Wojewódzkim Turnieju Sprawności Językowej w kategorii „Sprawność i poprawność polszczyzny” - Krzysztof Sokoliński, Sebastian Machera (nauczyciel – p. A. Klimasińska, p. E. Bukowska)
  4. IV miejsce w III Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Literaturze: Przygody Willa bohatera „Zwiadowców” Johna Flanagana - Sebastian Machera (nauczyciel p. E. Bukowska)
  5. V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla Szkolnych Klubów Europejskich - Agnieszka Milewska, Sebastian Machera (nauczyciel p. E. Bukowska)
  6. I miejsce w IV Edycji Konkursu Matematycznego Gimnazjalny Mistrz Rachunków – Sebastian Machera (nauczyciel – p. M. Gołębiowska)
  7. II miejsce w Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Dąbrowie Zielonej - Katarzyna Gutka (nauczyciel p. A. Walicka)
  8. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców i Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców - Damian Lubczyński, Patryk Koźmiński, Dawid Kabała, Dawid Więcek, Jakub Kurpios, Hubert Gieroń , Karliński Łukasz, Bartosz Turczyn, Krzysztof Makówka, Mariusz Pudło, Łukasz Świerczyna (nauczyciel p. P. Gęsikowski)
  9. III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - Ribana Kocela (nauczyciel p. W. Kowalik)
  10. I miejsce w Turnieu Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu - Damian Lubczyński, Patryk Koźmiński, Dawid Kabała, Dawid Więcek, Jakub Kurpios, Hubert Gieroń, Karliński Łukasz, Bartosz Turczyn, Krzysztof Makówka, Mariusz Pudło, Łukasz Świerczyna (nauczyciel p. P. Gęsikowski)
  11. I miejsce w XXVII Regionalnym Konkursie Recytatorskim - Patrycja Machnik (nauczyciel p. E. Bukowska)
  12. Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie o J. Piłsudskim - Jakub Janiszewski (nauczyciel p. B. Stypka)
  13. Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie o J. Piłsudskim - Agnieszka Milewska (nauczyciel p. E. Bukowska)
  14. Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Albus” - Agnieszka Milewska, Sebastian Machera (nauczyciel p. R. Capiga).

Rok szkolny 2013/14

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego – Igor Jelonek (nauczyciel- p. E. Bukowska)
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii – Rafał Pasternak (nauczyciel- p.M. Saternus)
  3. I miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim o J. Piłsudskim – Aleksandra Mysłek (nauczyciel - p. B. Stypka)
  4. II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o „Kamieniach na szaniec” Aleksandra Kamińskiego – Igor Jelonek (nauczyciel – p. E. Bukowska)
  5. II miejsce w Powiatowym Konkursie „DIAGMASTRER” – Miłosz Brych
  6. II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Technicznej - Miłosz Brych
  7. III miejsce w Gminnym Konkursie o Ruchu Drogowym – Marcin Suliga, Bartosz Chudy (nauczyciel – p.
  8. Wyróżnienie- V Wojewódzki Konkurs Historyczno – Literacki „Prawda i Kłamstwo w Katyniu” - Sebastian Machera (nauczyciel – p. E. Bukowska)
  9. V miejsce - XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej – Sebastian Machera, Agnieszka Milewska (nauczyciel – p. E. Bukowska)
  10. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu SZS w piłce nożnej dziewcząt (nauczyciel- p. M. Madej)
  11. III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka Nożna Dziewcząt (nauczyciel – p. M. Madej)
  12. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „ Młodzi bez nałogów” – Adrianna Grzywna (nauczyciel – p.
  13. II miejsce Gminny Konkurs Recytatorski - Machnik Patrycja (nauczyciel – p. E. Bukowska)

Rok szkolny 2012/13

  1. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Angelika Leśniak (nauczyciel – p. E. Bukowska)
  2. I miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Historyczno – Literackim poświęconym Józefowi Piłsudskiemu - Aleksandra Mysłek (nauczyciel – p.
  3. I miejsce- Konkurs historyczny pod patronatem Starostwa Powiatowego w Częstochowie i europosłanki M. Handzlik – praca „Razem czy osobno, stosunki polsko-żydowskie” – Klaudia Kabała (nauczyciel – p. B. Stypka)
  4. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu ,,Albus” z języka angielskiego – Lena Sobalak Kamil Rak (nauczyciel – p. R. Capiga)
  5. II miejsce- Gminny Konkurs Recytatorski - Sandra Kaczmarzyk (nauczyciel – p.A. Rusinek)
  6. III miejsce- Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska Jagiellonów”- Rafał Pasternak (nauczyciel – p. B. Stypka).
  7. II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt (nauczyciel – p. M. Madej)
  8. I miejsce -Finał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej (SZS) (nauczyciel – p. M. Madej)
  9. Mistrzostwa Rejonu w piłce nożnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.
  10. I miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w piłce ręcznej dziewcząt (nauczyciel – p.M. Madej)
  11. I miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt (nauczyciel – p. M. Madej)

Rok szkolny 2011/2012

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Dominik Rak (nauczyciel – p. M. Gołębiowska)
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii – Michał Gorączka (nauczyciel – p. B.Stypka)
  3. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii.- Dominik Rak (nauczyciel – p. M. Saternus)
  4. II miejsce – w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu- Joanna Binek ( nauczyciel – p. B.Stypka).
  5. II miejsce- Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt ( nauczyciel – p. M. Madej).
  6. I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt ( nauczyciel – p. M. Madej)
  7. I miejsce - Powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt (nauczyciel – p. M. Madej)
  8. Laureat Konkursu ogólnopolskiego z j. angielskiego „Albus”- Adrianna Jarczyńska (nauczyciel – p. R.Capiga).
  9. I miejsce - IV Powiatowy Konkurs pt. „ U źródeł kultury europejskiej”- Krzysztof Pietrzak-Lichwa.
  10. III miejsce - Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt gimnazjum – zawody rejonowe.
  11. I miejsce – Spartakiada Miasta i Gminy Koniecpol.
  12. I miejsce i II miejsce – Igrzyska Młodzieży szkolnej Powiatu Częstochowskiego.

Rok szkolny 2010/11

  1. II miejsce w powiatowym konkursie o J. Piłsudskim
  2. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej- chłopcy
  3. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej - dziewczęta
  4. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców.
  5. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Ręczną dziewcząt

Rok szkolny 2009/10

  1. II miejsce -XI ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki poświęcony Marszałkowi J. Piłsudskiemu i Bitwie Warszawskiej1920 r.
  2. V miejsce -Ogólnopolski Konkurs z j. angielskiego „Albus”
  3. I miejsce - Powiatowy konkurs plastyczny „Najciekawsza maskotka Mlekuś”
  4. II miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej,
  5. II miejsce w Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o UE;
  6. III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców
  7. III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  8. II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo,
  9. I miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w Taekwondo,
  10. II miejsce w Pucharze Polski Juniorów Juniorów Młodszych w Taekwondo,
  11. II miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej,
  12. I miejsce w Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie o Unii Europejskiej,
  13. III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Pilce ręcznej dziewcząt
  14. II miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w piłce ręcznej chłopców.



Opublikował: Artur Wieczorek
Publikacja dnia: 25.01.2016
Podpisał: Jolanta Fyda
Dokument z dnia: 25.01.2016
Dokument oglądany razy: 919